«Ми те, що ми їмо». Важливість Очищення Водопровідної Води
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

«Ми те, що ми їмо»

Усі знайомі з фразою «Ми те, що ми їмо», та геть не всі задумуються, що не тільки їжа, а й вода впливає на наш організм.

Вода може містити бруд, хімічні речовини та інші домішки, які створюють неприємний смак та запах. Деякі з цих забруднювачів можуть поставити під загрозу ваше здоров'я і викликати серйозні захворювання, особливо, якщо вони містять мікроорганізми й бактерії.

Усім відомо, що бездоганно чистої води не існує, та найкращою для споживання є вода природно мінералізована. Але у нас не завжди є можливість щоденно відвідувати природне джерело.

Тому оптимальним виходом у ситуації є вибір постачальника очищеної води або способу самостійної доочистки водопровідної води. Насправді, і західні експерти рекомендують, саме доочистку водопровідної води, що є екологічно та економічно виправдано.

Зворотний осмос очистить воду, видаляючи шкідливі домішки і зробить її безпечною для пиття, а також значно покращить її смак.

 

 

 

 

 

 

Якщо через труби міського водопостачання пропустити чисту джерельну воду, вона обов’язково стане «брудною», тому що:

  1. Є більше 2100 відомих забруднювачів питної води, які можуть бути присутніми у водопровідній воді, в тому числі кілька відомих отрут.
  2. Комунальне водопостачання використовує хлор для очищення питної води.
  3. Більшість населення України п’є воду з річок. І майже всі промислові й побутові стоки потрапляють туди ж.
  4. Системи централізованого водопостачання розраховані на природну воду найвищої якості, а в річках зараз тече вода 3-5 якості. (Якість води визначається за п'ятибальною шкалою. Вода 5-ї якості вважається найгіршою).
  5. Вода у наших містах постачається трубопроводами, яким уже десятки років, і багато з яких знаходяться в аварійному стані, що сприяє додатковому забрудненню води іржою, важкими металами.
Головна