Вибираємо Правильний Фільтр для Очищення Води
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Вибираємо правильний фільтр

Багато з нас знають, як відрізнити хороший телефон від поганого, який телевізор краще і в чому різниця між пральними машинами. Але що якщо мова йде про фільтр для води? Як вибрати продукт, який, з одного боку, буде якісно очищати воду, а з іншого - буде досить надійним, щоб без проблем прослужити кілька років?

Купівля фільтру для очищення води - дуже важливий крок на шляху до здорового способу життя. Правильно підібраний і встановлений фільтр непомітний в побуті і простий в експлуатації - і в той же час він стане надійним джерелом чистої і свіжої води для вас і ваших близьких. Але як вибрати якісний фільтр, якщо ви не є експертом в питаннях водопідготовки? На що звернути увагу при покупці?

Перш за все, давайте розберемося з тим, якими бувають побутові фільтри для очищення води. Нагадую - всі вони призначені виключно для доочищення водопровідної води. Якщо вам потрібне очищення води зі свердловини або колодязя - ми настійно рекомендуємо зробити аналіз води і звернутися за консультацією до фахівця.


Фільтр типу глечика - найпростіший і найдоступніший спосіб отримання питної води. У фільтрах такого типу встановлено картридж з фільтруючим матеріалом, який забезпечує доочищення водопровідної води від хлору і його сполук, механічних домішок, а також частково знижує вміст солей жорсткості. Не вимагає підключення до водопроводу і монтажу.

Головними перевагами даного типу фільтрів є невисока вартість, компактність, висока мобільність (легко переносити з місця на місце).

До недоліків відносять: обмежений набір видалення забруднень, низьку швидкість фільтрації, малий термін служби картриджа. На жаль, чудес не буває, і такий маленький картридж просто фізично не здатний очистити великий обсяг води.

Вартість 1 літра очищеної води: від 0,35 до 0,45 грн. (В залежності від картриджа і якості води, що очищається).

Кому підходить такий фільтр: студентам, пенсіонерам, людям, котрі орендують квартиру. Ще це хороший спосіб отримати чисту воду під час подорожі.


Фільтр проточного типу - компактний фільтр з набором картриджів (від одного до трьох) з різними фільтруючими матеріалами, який встановлюється на столі або під мийкою і очищає водопровідну воду від основних домішок: хлору і його сполук, солей жорсткості, заліза і важких металів, природних органічних з'єднань, механічних частинок.

На мийку виводиться спеціальний кран, який забезпечує постійний доступ до очищеної води. 

Головні переваги: великий ресурс картриджів, відносно невисока вартість фільтра поряд з високою якістю очищення в межах набору забруднень і ресурсу, зазначеного виробником.

До недоліків можна віднести: поява накипу, коли ресурс картриджа добігає кінця, фільтр не видаляє віруси і бактерії, швидкість фільтрації - до 1 літра в хвилину (чим нижче швидкість - тим краще очищення).

Вартість 1 літра очищеної води: від 0,20 до 0,30 грн. (В залежності від картриджів і якості води, що очищається).

Кому підходить фільтр проточного типу: сімейним людям, охочим отримати продукт з оптимальним співвідношенням «ціна-якість», тобто за відносно невеликі гроші отримати якісно підготовлену воду.


Побутова система зворотного осмосу на сьогоднішній день визнана у всьому світі найбільш ефективною і оптимальною системою фільтрації води. Головною ланкою системи є зворотноосмотичний мембранний елемент, що затримує до 99,8% домішок, присутніх в воді, включаючи бактерії і віруси. Спочатку вона була розроблена для очищення води в промисловості. Наприклад, ця технологія використовується при виробництві соків, ліків, безалкогольних та алкогольних напоїв, бутильованої води.

Серед переваг: максимально високий ступінь очищення води від всіх небажаних домішок, гарантована відсутність накипу, видалення вірусів і бактерій, зниження вмісту солі.

А ось до недоліків відносять: низький солевміст очищеної води, злив в каналізацію води з затриманими домішками (для отримання 1 літра очищеної питної води система скидає в каналізацію до 5 літрів, що збільшує витрати холодної води на 0,5-1 м3 на місяць), відносно високу вартість системи.

Але якщо подивитися на вартість 1 літра очищеної води - від 0,30 до 0,50 грн. (В залежності від картриджів і якості води, що очищається), то виявиться, що експлуатація зворотного осмосу значно вигідніше покупки бутильованої води, часто отриманої очищенням за такою ж технологією!

Дана система добре підходить людям, які ведуть активний і здоровий спосіб життя, сім'ям, в яких вже є або тільки плануються маленькі діти, а також тим, хто хоче домогтися безкомпромісної якості очищеної води у себе вдома.


 

Головна