Про здоров’я. Використання Фільтрів для Очищення Води
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Про здоров’я

Ми відчуваємо втому, коли вміст води в нашому тілі знижується на 2%, а зниження вмісту води на 9% призводить до серйозних проблем зі здоров’ям.

Тіло дорослої людини у середньому складається з 35-50 літрів води, вміст води в мозку складає 75%, в крові – 83%, у легенях – 86%.

Повітря, яким ми дихаємо, має бути повністю насиченим вологою, перш ніж потрапити у наші легені, отже ми не можемо навіть дихати без води. Правильний, збалансований вміст води є необхідним для життя і нормального функціонування кожної клітини. Споживання чистої (здорової) води є необхідною умовою для оптимального функціонування всього організму.

Для підтримки життєвих функції і міцного здоров'я необхідно випивати від 2 до 3 літрів води щодня.

Для нормального функціонування органів, необхідно забезпечити їх достатньою кількістю чистої, здорової води. Коли кількість води в організмі зменшується на 2%, ми відчуваємо втому. Коли кількість води в організмі зменшується на 9%, виникають серйозні проблеми зі здоров'ям. Якщо наша система втрачає від 10 до 20% вмісту води, може настати смерть.

Яку воду ми повинні пити? З метою захисту здоров'я людей, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) розробила рекомендації, пов'язані з якістю питної води. На основі цих рекомендацій в кожній країні не повинна перевищуватися гранично допустима концентрація (ГДК) деяких речовин у питній воді.

Сьогодні вода містить багато токсичних відходів, що з’явилися в результаті розвитку людської цивілізації. На якість нашої води впливають забруднення бензином, фторидами, лікарськими препаратами, пестицидами, свинцем, азбестом, нітратами і навіть радіоактивними відходами. У воді вже виявлено 800 забруднюючих домішок, кількість яких невпинно зростає. Доведено, що навіть невисокий рівень загальних забруднень води може мати небезпечні наслідки для людей, викликати дискомфорт, хворобу печінки або порушення нервової системи і навіть рак!

Нові стандарти здоров'я досить важко виконувати. Візьмемо випадок свинцю, одного з найбільш поширених важких металів, які містяться в нашій питній воді:у 1998 році Європейський союз знизив максимально дозволений рівень свинцю в питній воді комунального водопостачання з 50 до 10 мкг/л.

Через високу вартість сучасних технологій, що необхідні для видалення свинцю з води, підприємства, які поставляють воду для комунального водопостачання, не можуть відповідати новим вимогам до 2013 року.

Із сотні речовин, що забруднюють нашу воду, тільки за десятком відбувається моніторинг.

Мікроорганізми - вода дуже добре живильне середовище для мікроорганізмів.

Мікробіологічна стабільність питної води є однією з найбільш важливих ознак її якості, або, вірніше сказати - це є прийнятним з точки зору гігієни та охорони здоров'я.

Вода, що використовується для пиття, приготування їжі та особистої гігієни не повинна містити бактерії і віруси, оскільки вони можуть привести до небезпечних захворювань.

Головна