Ecosoft - зроблені в Україні за європейськими стандартами
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Товари: 0 - 12 (всього 12)

Подарунок
image

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute

Код товару: MO550ECO

відгуків 0
Купити
Подарунок
image

Система зворотного осмосу Ecosoft P’URE з мінералізатором

Код товару: MO650MPURE

відгуків 3
 • Продуктивність: 190л/добу
 • З мінералізатором
 • Розміщення: Під мийкою/на столі
 • Робочий тиск: 3-6 бар
 • Об’єм бака: 9л
 • Країна виробництва - Україна
Купити
Подарунок
image

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM

Код товару: MO650MACPURE

відгуків 3
Купити
Подарунок
image

Система зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE

Код товару: 1909

відгуків 0
Купити

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard

Код товару: MO550ECOSTD

відгуків 0
Купити

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RobustPro

Код товару: RobustPro

відгуків 0
Купити

Система зворотного осмосу Ecosoft RObust 3000

Код товару: Robust3000

відгуків 0
 • Вбудовані індикатори заміни картриджів і роботи системи.
 • Продуктивність: 2,5 л/хв
 • Комплектація: З помпою
 • Робочий тиск: 2-5 бар
 • Робочий тиск в модулі: 5,0-7,0 бар
 • Потужність: 250 Вт
 • Електроживлення: 230 В, 50 Гц
 • Країна виробництва - Україна
Купити

Товари: 0 - 12 (всього 12)

Фільтри Ecosoft — зроблені в Україні за європейськими стандартами

Суперечки щодо якості трубопровідної води не вщухають, а із кожним роком усе більше розпалюються. І це не безпідставно. З крану, дійсно, витікає рідина, яку зазвичай протипоказано вживати сирою. Аби не вдаватися до паніки, варто купити фільтр. І якщо ви задумалися про це серйозно, звичайного фільтра-глечика буде недостатньо.

Чому фільтр «Екософт» — оптимальний варіант на ринку 2016?

«Екософт» — це українське виробництво фільтрів з використанням американських деталей. Це максимально вигідне співвідношення параметрів «ціна/якість» для українського споживача. Широкий асортимент продукції та великий ціновий діапазон. Якщо ви не збираєтеся робити аналіз проточної води, але при цьому хочете максимально захистити себе і своїх близьких, забезпечивши свій дім чистою та здоровою водою, вам варто звернути увагу на фільтри для пом’якшення та видалення заліза. Наприклад, Ecosoft fk 1252 підійде для родини з 3-4 осіб, а Еcosoft fk 1354 зможе забезпечити фільтрованою водою до 5 людей щодня. Фільтрувальний матеріал служить до 10 років і не просто пом’якшує, але також очищує воду від домішок заліза, амонію, небажаних органічних з’єднань та мангану. Подібні системи комплексного очищення встановлюють на вході води до будинку чи в квартиру, адже вони фільтрують виключно холодну воду, але при цьому абсолютно всю, яка поступає в житло.

Найефективніші водоочисники — системи зворотного осмосу «Екософт»

Якщо ви все-таки провели аналіз води, і ситуація виявилася критичною, то пом’якшення з усім не впорається. Для того, щоби позбутися шкідливих бактерій, хлору та інших небажаних елементів, необхідно встановити фільтр з системою зворотного осмосу. У ньому рідина проходить декілька етапів очищення, а також просочується крізь напівпроникну мембрану, яка перетворює воду практично на дистильовану.

Лідером продажів серед систем очищення води зворотним осмосом є система Еcosoft 5-75, що отримала популярність завдяки ідеальному співвідношенню ціни та якості. Але в неї є досконаліша версія Еcosoft 5-75P — із помпою для підтримання потрібного тиску. Обидві системи мають накопичувальні баки для відфільтрованої води. На відміну від них система Ecosoft RObust подає воду просто до змішувача, що значно економить місце. Окрім цього, ця система має зручні індикатори заміни картриджів.

На перший погляд зворотний осмос — ідеальна система фільтрації. Але разом із шкідливими речовинами, вона «вимиває» з води всі корисні мікроелементи. Тому в деяких фільтрах, як наприклад, в Ecosoft Pure, окрім мембрани, вугільних та механічних фільтрів, встановлений мінералізатор, який у кінцевому результаті повертає воді усі її корисні властивості.

Найбільш популярні позиції Еcosoft представлені в каталозі продукції SENHUB. Встановлення обладнання та заміна невиправних деталей здійснюється у всіх обласних містах України. Продаж будь-якої продукції інтернет-магазину із доставкою — в усіх областях України.