Фільтри для питної води - Гнучкі ціни, знижки, подарунки!
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Товари: 0 - 16 (всього 95)

Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX

Код товару: FOSE100ECO

відгуків 0
Купити

Картридж Ecosoft Dewberry

Код товару: 2020

відгуків 0

Картридж містить унікальний фільтрувальний матеріал ECOMIX®, який видаляє хлор, знижує жорсткість та мінералізацію води.

Купити

Фільтр-глечик Максима Ocean

Код товару: 2105

відгуків 0
Купити

Фільтр-глечик Maxima Raspberry

Код товару: 2106

відгуків 0
Купити

Фільтр-глечик Maxima Leaf

Код товару: 2107

відгуків 0
Купити

Фільтр-глечик Solo Black

Код товару: 2108

відгуків 0
Купити

Таблетована сіль ECOSIL 25кг

Код товару: KECOSIL

відгуків 0
Купити

Товари: 0 - 16 (всього 95)

Зворотний осмос — ефективний та вигідний спосіб фільтрації води

Турбота про здоровий спосіб життя легко увійшла в моду й останніми роками стає дедалі популярнішою. Змінивши спосіб життя мільйонів, вона стала тенденцією, манерою поведінки, життєвою позицією. Це пов'язано не лише з черговим віянням фешн-індустрії, а зі змінами, які постійно відбуваються в навколишньому середовищі, і не помічати їх просто неможливо. Їжа, стреси, поспіх, забруднення повітря, зміна клімату і… вода. Саме вода на думку вчених є причиною погіршення загального стану здоров'я та виникнення деяких захворювань. Та рідина, яка сьогодні тече у трубопроводі, може не лише не приносити користі, але й бути шкідливою.

Ні для кого не секрет, що вода, яка потрапляє в будинки більшості українців, зовсім не досконала, і вживати її в сирому вигляді не рекомендується. Зазвичай вона або перенасичена хлором, або містить домішки важких металів, нітрити та нітрати, нафтопродукти та інші небажані для людського організму мікроелементи, не говорячи вже про бактерії. І не завжди звичайний фільтр-глечик може з цим справитись. Проте система очищення води зі зворотним осмосом — найдієвіший з усіх способів фільтрації, а також один з найпоширеніших у світі, після якого воду з крану може пити навіть маленька дитина.

Чому варто купити фільтр зворотного осмосу?

Зазвичай, очищення води за допомогою зворотного осмосу проходить у декілька етапів і не через один фільтр. Спочатку вода пропускається крізь кілька механічних, а потім через один чи два вугільних фільтри. Після чого проходить крізь напівпроникну мембрану, яка настільки щільна, що пропускає виключно чисту воду. Подолавши мембрану, кришталево чиста вода проходить крізь ще один — фінальний вугільний фільтр. Сьогодні системи зворотного осмосу — найефективніший метод очищення проточної води — однаково зручний для дому, офісу, підприємства, закладів громадського харчування тощо.

Такі фільтри діють швидше, аніж більш доступні за ціною глечики чи насадки на кран, фільтрують більший обсяг води і роблять це максимально якісно, затримуючи найдрібніші частки, що можуть завдати шкоди людському організму. Але є одне «але», разом із шкідливими елементами, вода втрачає свої корисні властивості і стає фактично дистильованою. Тому для максимально ефективної фільтрації, краще придбати фільтр з мінералізатором, який насичує воду корисними мікроелементами, завершивши процес очищення.

Компанія SENHUB надає можливість купити очищувальну систему зі зворотним осмосом у Львові та в будь-якому іншому регіоні України — через інтернет-магазин, а також надає послуги зі встановлення та заміни усіх деталей: фільтрів, мембрани, помпи, мінералізаторів та інших елементів системи на території Львівської області.

Подбайте про себе та своїх дітей. Пийте чисту та безпечну воду — з фільтрами SENHUB.