Комплексна очистка води - Гнучкі ціни, знижки, подарки!
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Комплексна очистка води

Система комплексного очищення води — для квартири, приватного будинку, підприємства та готелю

Пройшли часи, коли воду з криниці можна було пити сміливо без страху, і на смак вона була навіть смачна. Сьогодні доводиться думати не тільки про склад рідини з крану, але й про хімічний склад води зі своєї власної артезіанської свердловини, облаштованої на подвір’ї. Фільтрування води стає невід’ємною частиною повсякденного побуту. Тому хочеться зробити цей процес максимально зручним та непомітним.

Перед тим як налагодити безперервну систему очищення води зі свердловини, необхідно провести лабораторний аналіз води. Можливо, вас омине доля встановлення фільтру, що буде вкрай рідкісним явищем. Головною проблемою підземних вод є домішки заліза, марганцю та надлишок солей, котрі значно збільшують твердість води. Впоратися із цим під силу системі комплексного очищення води, яку, до речі, можна встановити, як у котеджі, так і в квартирі.

Особливість комплексних фільтрів для очищення води полягає в тому, що їх встановлюють одразу біля входу в дім, адже вони здатні працювати лише з холодною водою. Тому вся вода, що надходить до житла, фільтрується. Навіть у батареї та зливний бак потрапляє пом’якшена вода, без домішок марганцю, заліза, амонію та без органічних з’єднань. Тобто, майже придатною для пиття.

Системи комплексного очищення підходять для дому, в якому щоденно споживають воду 3-5 людей. Для обслуговування більшої кількості мешканців знадобиться встановлення більшої кількості фільтрів пом’якшення. Фільтрувальний матеріал, за правильної експлуатації та регулярного промивання, прослужить 6-10 років без заміни деталей.

Компанія  SENHUB надає можливість купити систему очищення води в будь-якій частині України із доставкою. Монтування та обслуговування обладнання здійснюється у всіх обласних містах України.