Мийки кухонні Franke - Гнучкі ціни, знижки, подарки!
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Мийки кухонні

FRANKE - МАТЕРІАЛ ФРАГРАНІТ

FRANKE володіє дійсно дечим справді цінним, володіє секретом ідеального матеріалу для виготовлення кухонної мийки. Матеріалом, який не втратиться свої властивості та завонішній вигляд протягом десятиліть. Адже Фраграніт не боїться плям, подряпин, ударів. Це дійсно дуже міцний матеріал. Виготовляється кухонна мийка з четвертого за твердістю матеріалуу на Землі - природнього кварцу, та високоякісного акрилу власної розробки.


 

Новий стандарт гігієни

Franke вважає, що кожна кухня повинна бути настільки ж унікальною, як і її власник. Це місце, де Ви повинні відчувати себе вільно і легко під час приготування, прийому їжі, відпочинку, святкування і не тільки. Тому постійно розробляютья нові інноваційні продукти, щоб перетворити Вашу кухню на чудове місце, яке не захочеться залишати.

Sanitized® - Інтегрована в мийку функція гігієни Fragranite Sanitized® допомагає тримати мийку чистою тривалий час, а також додатково захищає поверхню від бактерій. 

 

 


 

Неперевершена стійкість

FRANKE володіє повноцінним виробництвом а також власною науково-дослідною лабораторією, яка постійно контролює якість сировини і готових виробів. Також досліджуються мийки конкурентів. Завдяки багаторічному досвіду, значним інвестиціям в розробку і покращення матеріалів та ретельному контролю сировини FRANKE створив насправді ідеальний матеріал, уникаючи помилок інших та вдосконалюючи власне виробництво, щоб Ви могли щодня користуватись мийкою і не хвилюватись.

 

 

Ідеальне співвідношення

Аби поєднати пластичність та твердість, необхідне ідеальне співвідношення матеріалів, температури, часу а також високоякісні виробничі лінії. Близько 80% кварцу робить Фраграніт надзвичайно міцним і стійким до механічних впливів. Тому найкраще обладнання і команда професіоналів, котрі знають всі тонкощі виготовлення якісної мийки, працюють для вас.

 


 

 

 

 

Поради з догляду за гранітом

У більшості випадків достатньо просто легкими круговими рухами протерти поверхню намиленою нейлоновою щіткою та ретельно промити водою.Не використовуйте абразивні миючі засоби, порошки, відбілювачі та засоби для видалення засмічень. Фраграніт є стійким до утворення плям і високих температур до 280°С.

 

 

 

 


Інтернет-магазин senhub.com.ua пропонує купити мийку FRANKE з матеріалу Фраграніт з безкоштовною доставкою по всій Україні. У нас тільки оригінальна та сертифікована продукція та офіційна гарантія!

 

 


FRANKE ТЕКТОНАЙТ - Матеріал третього покоління

Базою для створення мийок з ТЕКТОНАЙТУ є кварцевий матеріал дуже високої якості.

Для збільшення еластичності та стійкості до пошкоджень, даний матеріал було посилено високоякісними поліестерами. Мийки з ТЕКТОНАЙТУ виробляють шляхом пресування під тиском 600 тонн і при температурі 160ºС.

Перед початком пресування пристрій, який надає мийці форму, покривається пофарбованими мікрочасточками кварцу. Під час процесу формування мікрочасточки покривають поверхню мийки та потрапляють у її структуру, надаючи їй колір та збільшуючи при цьому її стійкість до подряпин.


 

 

 Дивовижна простота

Тепер Ви можете не переживати та ставити гарячі каструлі в мийку. Тектонайт витримує температуру до 300°C.

Тектонайт - надзвичайно легкий та стійкий до ударів та механічних впливів матеріал, якщо порівнювати з іншими матеріалами. Тому, якщо Ви щось упустили у мийку із Тектонайту, малоймовірно, що в ній залишиться знак від удару.

 

 

 

 

 


 

 

 

Довготривала краса

Завдяки своїй поверхні з покриттям Ваша мийка із Тектонайту захищена від стійких плям і бактерій. Для того, щоб очистити мийку із Тектонайту достатньо просто протерти поверхню мийки за допомогою вологої ганчірки.

Тектонайт - надзвичайно легкий в догляді матеріал. Ви можете використовувати будь-які миючі засоби для догляду за мийками з Тектонайту. Цей матеріал гарантує, що колір мийки не зміниться з плином часу.

 

 

 

 

 


 

 

 

Завжди яскравий колір

Завдяки ультрафіолетовому захисту колір мийки із Тектонайту ныколи не втратить свій ориганільний колір. Ефект відштовхування води та бруду створюється завдяки практичній структурі, яка захищає поверхгю від будь-яких барвників. 

А який колір буде найстильнішим у вашій кухні?

 

 

 

 


Інтернет-магазин senhub.com.ua пропонує купити мийку FRANKE з матеріалу Тектонайт з безкоштовною доставкою по всій Україні. У нас тільки оригінальна та сертифікована продукція та офіційна гарантія!