Подрібнювачі відходів
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Товари: 0 - 6 (всього 6)

Товари: 0 - 6 (всього 6)

FRANKE - ПОДРІБНЮВАЧІ ВІДХОДІВ 

Для приготування свого наступного кулінарного шедевру ми сортуємо продукти: рибу, м’ясо, овочі, прянощі, тощо. Кожна нотка смаку та аромату доповнює одна одну. Але що робити з залишками цього букету смаків і ароматів після обробки? Світова практика також рекомендує сортувати відходи за допомогою сортерів та утилізовувати не виходячи з дому з допомогою подрібнювачів харчових відходів, або діспоузерів.


 

Більший вибір, більше місця для приготування

За допомогою систем утилізації відходів Ви можете позбутися харчових відходів за лічені хвилини та зберегти достатньо місця на стільниці. В асортименті представлені 5 моделей сміттєподрібнювачів, які допоможуть Вам позбутися неестетичних і антисанітарних органічних побутових відході на кухні. Подрібнювачі харчових відходів Franke Turbo працюють на двигуні з постійним магнітом, завдяки якому вони досягають високої швидкості за лічені хвилини та забезпечують найбільший крутний момент за фунт серед моделей у цьому класі. Діспозери Franke подрібнюють органічні залишки до найдрібніших частинок та змивають їх потоком води у каналізаційну систему.

 

 

 

 

 


 

 

Що таке діспозер?

Подрібнювач харчових відходів або діспозер Franke — це сучасний кухон ний прилад, який пропонує новий спосіб вирішення проблеми накопичення харчових відходів і неприємного запаху від них у кухні. Його встановлюють замість сифона під кухонною мийкою будь-якої моделі зі зливним отвором 90 мм (3 1/2”). Приєднується він з однієї сторони до вентиля, з іншої — до каналізаційного стоку. При цьому під стільницею лишається достатньо вільного місця.

 

 

 

 

 

 


 

Як працює подрібнювач?

Активуючи його простим натисканням кнопки одночасно з потоком холодної води з кухонного змішувача, Ви подрібнюєте органічні залишки до найдрібніших частинок без застосування ножів і лез за 10–15 секунд і змиваєте їх потоком води у каналізаційну систему. При цьому залишки потрапляють на металевий диск, що обертається. Доцентрова сила розтирає їх по стінках камери, на якій закріплені самозагострювальні тертки.

 

 

 

 


Використовуючи подрібнювачі харчових відходів Franke, Ви можете переробити:

Овочі - Горіхи - Яєчну шкарлупу - Хліб - М’ясо - Невеликі кістки риби та птиці - Макарони, рис - Фрукти та їх кістки


Подрібнювач НЕ МОЖЕ переробити:

Ананас - Гарбуз - Спаржу - Артишоки - Панцири молюсків (устриць, мідій тощо) - Ліки - Металеві предмети - Пластик


Інтернет-магазин senhub.com.ua пропонує купити подрібнювач відходів FRANKE з безкоштовною доставкою по всій Україні. У нас тільки оригінальна та сертифікована продукція та офіційна гарантія!