Оренда фільтрів
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Надаємо можливість оренди cистем фільтрації води для готелів, ресторанів, кав'ярень, кафе та інших закладів.

Моделі фільтрів для питної води:

  1. Ecosoft 5-75

  2. Ecosoft P'URE AquaCalcium

  3. Ecosoft RObust

  4. Ecosoft RobusPRO (2 варіанти кольору)

У вартість оренди фільтрів входить обслуговування, усі змінні елементи, допоки працює фільтр, сплачується тільки ціна вказана за добу. Все, що стосується роботи фільтру, виконується нашими спеціалістами. 

Якщо Вас зацікавив фільтр питної води, якого немає в списку, можете зв'язатись з нами за телефонами або надсилайте інформацію за адресою info@senhub.com.ua


Примітка:

Такі моделі, як Ecosoft RObust і Ecosoft RobustPro найкраще підходять для кавомашин та закладів з великою кількістю відвідувачів. Ці системи працюють без накопичувального баку, тому продуктивність сягає 1л/хв., у той час як звичайний фільтр має продуктивність 190л/добу. 

Модель Ecosoft RobustPro ідельано підходить для кави, так як оснащена спеціальним картриджем. Він дозволяє отримувати воду з невеликим вмістом магнію та кальцію, які підсилюють екстракцію смакових і ароматичних компонентів кави. 

Також, що немало важливо, фільтри виглядають оригінально та компактно і можуть стояти на видному місці, тим самим демонструючи відвідувачам, що вони вживають напої з чистої якісної води.