Острівні витяжки
clock Пн-Нд: 10:00-20:00 Без вихідних

viber097 7 900 500
viber098 0 900 700Замовити дзвінок

Товари: 0 - 2 (всього 2)

Кухонна витяжка Franke TUNNEL ISOLA FTU 3807 IXS 77H (110.0361.049)

Код товару: 110.0361.049

відгуків 0

21489 грн.

Купити

Кухонна витяжка Franke TUNNEL ISOLA FTU 3807 I XS - IM4 (110.0275.397)

Код товару: 110.0275.397

відгуків 0

23896 грн.

Купити

Товари: 0 - 2 (всього 2)

FRANKE - КУХОННІ ВИТЯЖКИ

Витяжні шафи Franke підкупають своїм дизайном та чудовими технічними характеристиками. Елегантний зовнішній вигляд відповідає сучасним тенденціям. Якісна обробка поверхні витяжок є відмінною ознакою Franke. Витяжки мають до 8 швидкостей та інтенсивний режим відведення забрудненного повітря, функцію тридцятихвилинної роботи вентилятора після вимкнення, датчик насичення жиропоглинаючого фільтру, регулювання освітлення та функцію постійного обміну повітря 24 години на добу.


 

Витяжки для острівного монтажу

FRANKE розширили модельні ряди витяжок. Відтепер доступні також і острівні моделі. Ці витяжки монтуються на стелю над частиною кухні, що часто зветься островом. Висота положенння витяжки регулюється завдяки декоративним коробам. Такі витяжки можуть працювати як і режимі відвожу повітря назовні, так і в режимі рециркуляції через фільтр з активованого вугілля, що поглинає запахи.

 

 

 

 


 

Безшумна робота

Однією характерною особливістю витяжок Franke є їх безшумна робота. Для зниження рівню шуму компанія Franke використовує спеціальні шумопоглинаючі панелі, дифузори та турбіни спеціальної конструкції, а також якісні шумопоглинаючі сплави та матеріали. Тому Ви можете бути впевнені за свій спокій.

 

 

 


 

 

Різноманіття типів монтажу

Кухонні витяжки FRANKE мають всі необхідні варіанти монтажу: острівний, настінний, вмонтований та прихований. Кожен з них дозволяє підібрати витяжку відповідно до потреб власника. Т-подібні витяжки вже стали класикою. Їх витончений дизайн та надзвичайно ефективна конструкція завоювали серця багатьох людей. Площину витяжки можна використовувати, як поличку.

 

 

 

 

 


 

Енергоощадні LED лампи

В дуже багатьох моделях використовуємо освітлення за допомогою LED ламп. Використання цієї технології дозволяє значно зменшити споживання енергії, а також гарантує довший термін служби витяжки, оскільки такі лампи практично не виділяють тепла. FRANKE використовує діоди 4000 K, котрі найбільш схожі на сонячне проміння. При такому освітленні можна розрізнити справжні природні кольори продуктів та страв.

 

 

 


 

Мотори ENERGY, NAUTILUS

Сучасні енергоощадні мотори, що ставляться у витяжках FRANKE, відрізняються своєю підвищеною продуктивністю. Завдяки спеціальній формі конструкції та технічним рішенням мотор ENERGY має підвищену продуктивність, часом навіть до +30%, при цьому рівень шуму нижчий на 3 Дб. Мотор NAUTILUS працює там, дем інший не зможе. Завдяки надзвичайно низькій товщині корпусу, а також конструкції, до якої надихнула природа, даний мотор є прикладом балансу розмірів, потужності та продуктивності.

 

 


 

Інтернет-магазин senhub.com.ua пропонує купити кухонну витяжку FRANKE з безкоштовною доставкою по всій Україні. У нас тільки оригінальна та сертифікована продукція та офіційна гарантія!